Wacom wspiera nauczycieli

 

„Obyś żył w ciekawych czasach” – Chińczycy wiedzieli, o czym mówią, gdy w ten sposób zwracali się do wrogów. Przyszło nam żyć w czasach ciekawych, ale niosących za sobą ogromne wyzwania. Jednym z nich jest nauka i nauczanie zdalne. Firma Wacom wyszła na przeciw potrzebom nauczycieli i uczniów, przygotowując szereg dedykowanych im ofert oraz materiałów szkoleniowych, które mogą wesprzeć proces edukacji. Oto niektóre z nich:


                    Teraz kupując jeden z tabletów serii Wacom Intuos lub Wacom One użytkownik może skorzystać z darmowej trzymiesięcznej wersji oprogramowania Collaboard, ExplainEverything, Kami, Limnu oraz Pear Deck. Aplikacje te oferują wspaniałe narzędzia do pracy z tablicą interaktywną, do wideotutoringu oraz pracy grupowej online. Warto spróbować, w jaki sposób można je kreatywnie wykorzystać podczas nauczania zdalnego – wystarczy zarejestrować swój produkt na platformie Wacom Desktop Center i pobrać dostępne aplikacje.

Dowiedz się więcej


 

Z myślą o nauczycielach, ale również uczniach przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. Wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy, a nasz Partner zgłosi się do Pani/Pana i pomoże w zrealizowaniu zakupu. Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w regulaminie promocji.

 

Wacom od lat współpracuje z nauczycielami – nie tylko wykładającymi przedmioty kreatywne, ale również techniczne i ogólne. Na bazie wspólnych rozmów i doświadczeń powstają treści, które mogą być dla Państwa inspiracją lub zawierać praktyczne wskazówki, oto niektóre z nich:
Filmy

Zobacz inne filmy
Artykuły

Zobacz inne artykuły
Polecamy również artykuł na łamach Juniorowa, gdzie znaleźć można kilka słów o tym, Jak rozwijać zdolności plastyczne dzieci z pomocą nowych technologii

Wacom w zestawach
Wraz z naszymi Partnerami przygotowaliśmy szereg ofert łączących tablety z oprogramowaniem graficznym, antywirusowym, a nawet poradnikiem opisującym, w jaki sposób tworzyć postaci do gier. Te inne oferty znajdziecie w sklepach stacjonarnych i online sieci EURO AGD, Mediaexpert, Media Markt i X-Kom.