Wraz z naszym Partnerem, szkołą rysunku Labirynt zapraszamy rysowników, którzy odwiedzą tegoroczne Warszawskie Targi Fantastyki do udziału w konkursie rysunkowym „Tablet czy ołówek”. Zadanie konkursowe będzie polegało na narysowaniu postaci lub krajobrazu fantasy. Do wygrania tablety Wacom oraz zajęcia artystyczne w Labiryncie.

 

Zasady Konkursu

  1. Zadaniem konkursowym jest stworzenie artu o tematyce fantasy, do wyboru: postaci lub krajobrazu.
  2. Czas trwania: 90 min. Planowane są dwie sesje: w sobotę 31 listopada i niedzielę 1 grudnia. Początek każdej sesji o godz. 10.30.
  3. Zgłoszenia chętnych przyjmowane będą na stoisku Wacom. Ilość miejsc ograniczona (ze względu na ograniczoną przestrzeń).
  4. Uczestnicy będą mogli skorzystać z tabletów Wacom lub materiałów rysunkowych udostępnionych przez Labirynt.
  5. Nagrody i wyróżnienia – przedstawiciele Wacom i Labirynt wybiorą zwycięzców i wyróżnionych. Werdykt zostanie ogłoszony przez jury bezpośrednio po zakończeniu konkursu.

– Zwycięzca w kategorii digital otrzyma tablet Wacom Intuos S.

– Zwycięzca w kategorii analog otrzyma voucher upoważniający do udziału w zajęciach szkoły rysunku Labirynt (będzie mógł wybrać miesiąc nauki w szkole Labirynt bądź tydzień podczas wakacyjnej szkoły rysunku).

– Dla 2 osób wyróżnionych przygotowaliśmy vouchery upoważniające do udziału w zajęciach szkoły rysunku Labirynt oraz zestawy gadżetów.

  1. Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację swoich prac wraz z oznaczeniem imienia i nazwiska (lub nicku) w kanałach social media należących do Wacom i Labirynt.

Na wszelkie pytania dotyczące konkursu odpowiadamy za pośrednictwem komunikatora na fanpage WACOMczuchy.

 

Organizacyjnie wspiera nas Partner Wacom, firma Transit