Spotkanie

PROCAD EXPO – Gdańska

Data spotkania: 09.10.2019

PROCAD EXPO to unikatowe wydarzenie w świecie projektowym –  wystawa i konferencja w jednym, które rokrocznie przyciąga setki osób zainteresowanych poznaniem innowacyjnych rozwiązań dedykowanych  szeroko pojętej branży projektowej. To również doskonała okazja na poznanie nowych technologii, poszerzenie wiedzy i wymianę doświadczeń oraz kontaktów ze specjalistami z branży. To wydarzenie łączące projektantów, inżynierów, architektów, właścicieli firm i specjalistów z wiodących pracowni projektowych, firm produkcyjnych i usługowych z Polski i świata. PROCAD EXPO 2019 to z jednej strony specjalna strefa BIM Panel Polska dedykowana branży budowlanej, z drugiej zaś ogromna ilość spersonalizowanych pod określone branże przemysłowe prelekcji technicznych, biznesowych i pro-innowacyjnych.

PROCAD EXPO 2019 to także świetna okazja, żeby przedyskutować i rozwiązać swoje problemy projektowe ze specjalistami Autodesk i PROCAD.

Trzy najważniejsze powody, dla których warto wziąć udział w 27 edycji PROCAD EXPO:

  1. Najświeższe informacje, nowinki, rozwiązania i technologie ze świata systemów wspomagających projektowanie
  2. Ponad 30 inżynierów aplikacji z PROCAD i Autodesk gotowych rozwiązać Twoje problemy techniczne
  3. Olbrzymia społeczność projektantów, konstruktorów, inżynierów, architektów: w tym roku przygotowujemy się na przyjęcie nawet 1500 uczestników
Szczegóły na stronie wydarzenia

9 października 2019, Amber Expo, Gdańsk