Spotkanie

Plenery Film Spring Open

Data spotkania: 15.10.2019

Plenery Film Spring Open to interdyscyplinarne warsztaty filmowe skierowane do studentów, absolwentów, artystów, producentów, programistów i techników, dotyczące przyszłości sztuki audiowizualnej. Nasza sprawdzona strategia to „uczenie przez pracę”. Uczestnicy pracują w profesjonalnych warunkach z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki partnerom technologicznym mają do dyspozycji sprzęt wartości ponad 12 500 000 zł.

 
Wszystko odbywa się pod okiem wybitnych specjalistów jak zdobywcy Oscarów min.: Natalie Portman, Neil Corbould, Allan Starski, Mia Bayes, Juliette Binoche i Ewa Puszczyńska.

Wyjątkowość Plenerów Film Spring Open wynika nie tylko z formuły edukacji poprzez praktykę, ale przede wszystkim z prawdziwie profesjonalnych warunków pracy w oparciu o nowoczesne podejście do produkcji filmowej oraz wybieganie z programem edukacyjnym w przyszłość rynku audiowizualnego.
Corocznie przyjeżdżają:

  • studenci, absolwenci, pracownicy uczelni artystycznych, filmowych i teatralnych.
  • młodzi profesjonaliści – przedstawiciele wszystkich kierunków i zawodów filmowych: producenci, scenarzyści,

  • reżyserzy, operatorzy, kompozytorzy, dźwiękowcy, scenografowie, aktorzy, ale także przedstawicieli zawodów, które będą i mają wpływ na przyszłość branży
  • audiowizualnej, technicy, programiści, graficy komputerowi, game developerzy, specjaliści VR, Videoblogerzy, Stereografowie.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie : https://filmspringopen.eu/pl/