Spotkanie

Olympus Wildlife&Travel Roadshow 2019 – Rzeszów

Data spotkania: 03.10.2019

 

 

Zapraszamy Was na wydarzenie WILDLIFE&TRAVEL Roadshow 2019 w Rzeszowie, które odbędzie się już 03 października i będzie ósmym z 10 zaplanowanych spotkań w polskich miastach.

Chcesz robić lepsze zdjęcia? Poznać najnowszy sprzęt i spotkać się z wybitnymi fotografami? Zapraszamy na WILDLIFE&TRAVEL Roadshow 2019!

Zarejestruj się bezpłatnie już dziś:
https://partner.olympus.pl/roadshow2019/

W programie prelekcje prowadzone przez ambasadorów marki Olympus Marcin Dobas – Fotowyprawy i Łukasz Bożycki, spotkania z prelegentami, którzy chętnie udzielą cennych wskazówek dotyczących fotografowania, a także testowanie aparatów, obiektywów i akcesoriów Olympus.

To doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności i nauczyć się czegoś nowego. Bezpłatne warsztaty odbędą się w Multikinie, dzięki czemu uzyskamy najlepszą jakość dźwięku oraz obrazu i zagwarantujemy uczestnikom komfort oraz wygodę.

W tym roku odwiedzimy aż 10 miast. Bezpłatne warsztaty odbędą się w Multikinie, dzięki czemu uzyskamy najlepszą jakość dźwięku oraz obrazu i zagwarantujemy uczestnikom komfort oraz wygodę.

Aby wziąć udział w WILDLIFE&TRAVEL Roadshow 2019, należy wybrać dogodny termin i zarejestrować się na stronie: https://partner.olympus.pl/roadshow2019/

Liczba miejsc jest ograniczona.

Partnerami Roadshow są:
Eizo Polska,
WACOMczuchy,
Artibo Polska,
Peak Design Polska
3LT

Marcin Dobas – AMBASADOR OLYMPUS
Fotograf National Geographic Polska specjalizuje się głównie w fotografii podróżniczej, krajobrazowej, przyrodniczej oraz podwodnej. Jest Ambasadorem OLYMPUS oraz członkiem międzynarodowego teamu fotografów Olympus Visionaries. Ukończył studia na wydziale geologii Uniwersytetu Warszawskiego i pracuje jako ratownik górski i pilot wycieczek.
Marcin spędził wiele czasu w takich miejscach jak Svalbard, Nowa Zelandia, Norwegia, Tajlandia, Nepal, Malezja, Szwecja, Finlandia, Maroko, Egipt, czy Wielka Brytania koncentrując się na fotografowaniu dzikiej przyrody i krajobrazów tych miejsc. Zdjęcia i relacje z jego podróży publikowane były w wielu krajach: w magazynach, przewodnikach i albumach

ŁUKASZ BOŻYCKI – AMBASADOR OLYMPUS
Biolog, fotograf, doktorant Polskiej Akademii Nauk, dziennikarz, prezes zarządu VII kadencji Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu Mazowieckiego. Łukasz Bożycki został dwukrotnie uhonorowany tytułem Fotografa Roku OM ZPFP (2011 i 2012), jest także dwukrotnym laureatem międzynarodowego konkursu fotograficznego organizowanego przez BBC Worldwide i Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Dwukrotnie uhonorowany tytułem Fotografa Roku OM ZPFP (2011 i 2012). Redaktor współprowadzący, autorską audycję radiową w RDC Polskie Radio, pt. „Animal Rationale”. Redaktor prowadzący cotygodniową popularnonaukową audycję radiową w RDC Polskie Radio, pt. „Animalista”.