Spotkanie

Nowoczesne Technologie w Służbie Cyfrowej Szkoły i Administracji Publicznej

Data spotkania: 22.11.2019

Zapraszamy na XV Konferencję Informatyczną w Radomiu 22-24 listopada 2019. 

Po raz 15-ty Zespół Szkół Technicznych ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję: „Nowoczesne technologie informacyjne w służbie cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Odbędzie się ona w dniach 22-24 listopada 2019 roku. Przez te trzy dni chcemy zaprezentować najnowsze osiągnięcia z dziedziny IT, które można wykorzystać w szeroko rozumianym procesie edukacyjnym. Jak co roku zaprezentujemy wiele ciekawych wykładów i jeszcze więcej zajęć warsztatowych. Zorganizujemy możliwość bezpośredniego kontaktu między firmami i nauczycielami, producentami i odbiorcami. A wszystko po to by uczestnicy naszych spotkań mogli rozwiązać nurtujące ich problemy oraz podzielić się swoimi doświadczeniami.

Konferencja w Radomiu to również odpowiedź na to jak radzić sobie z coraz szybciej zmieniającą się technologią. Gdzie szukać pomysłów na ciekawe i inspirujące zajęcia. Jak odnaleźć się w nietypowych warunkach i sytuacjach szkolnych. Skąd czerpać inspiracje.

Wspólnie z zaproszonymi przedstawicielami firm postaramy się jak co roku stworzyć atmosferę sprzyjającą wydajnej pracy. Nie zapominamy także o zapełnieniu czasu pomiędzy ogromna ilością zajęć warsztatowych i wykładowych. Przygotowane zostaną konkursy niespodzianki oraz jak zwykle losowanie atrakcyjnych upominków.

Ponieważ jest to wyjątkowe bo XV wydanie naszego eventu już dzisiaj chcemy zasygnalizować kilka nowych, ciekawych i zaskakujących zmian. Zapraszamy do Radomia już w listopadzie. Do zobaczenia.

 

Szczegóły na stronie: https://konferencja.radom.pl/