Spotkanie

13. Edycja warsztatów PROFI POST PHOTO: Dwa dni z House of Retouching

Data spotkania: 17.10.2019

W październiku pojawia się wyjątkowa okazja, gdyż udało nam się zarezerwować te dwa dni specjalnie dla was! Tym razem w Warszawie poprowadzimy warsztaty z gradingu oraz postprodukcji fotograficznej. Uczestnicząc będziesz miał okazję pracować z założycielami House of Retouching oraz częścią ekipy jak i zgłębić metody z których korzystamy na co dzień. Na taką okazję jest zawsze czas!

17.10.2019 Capture One Pro 12 – Grading
18.10.2019 Pełen Proces Postprodukcji

Jeśli nie teraz to kiedy? Nasze studio intensywnie się rozwija i coraz rzadziej mamy okazję, aby dzielić się naszą wiedzą.

Nie przegap więc tej okazji. Prawdę mówiąc, jak zwykle, część miejsc sprzedaliśmy nim newsletter poszedł w świat.

Do rychłego zobaczenia!
Tomasz & Krzysztof

Prowadzący

Krzysztof Gadomski & Tomasz Kozakiewicz

Krzysztof Gadomski i Tomasz Kozakiewicz to założyciele krakowskiego studia postprodukcji House of Retouching. Ich publikacje pojawiają się regularnie na łamach takich magazynów jak Vogue, Vanity Fair. Pracowali dla takich gigantów jak Paramount, Warner Brothers, Netflix, American Express, Reebok, Aston Martin, Adidas. Zdjęcia niezliczonych gwiazd przewinęły się przez ekrany studia. W 2014 roku mieli okazję zajmować się postprodukcją zdjęć chrzcin księcia Jerzego dla Brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Wśród ostatnich perełek wyróżniają się cztery okładki z gwiazdami Marvela dla Vanity Fair oraz sesja obsady Wojen Gwiezdnych. Od 2014 Tomasz i Krzysztof w wolniejszych momentach przekazują swoją wiedzę i doświadczenie na szkoleniach z cyklu Profi Post Photo.