Kreatywne Tablety piórkowe

Wacom Intuos to świetny punkt wyjścia dla początkujących artystów zajmujących się malarstwem, rysunkiem lub fotografią. Z kolei tablety Wacom Intuos Pro idą o krok dalej, oferując zaawansowane piórko oraz funkcje, które doceni każdy poważny twórca.

Wacom One M & S

Uwolnij swoją cyfrową kreatywność bez wysiłku dzięki kompaktowym i wszechstronnym Wacom One S i Wacom One M. Urządzenia są dostępne w dwóch wygodnych rozmiarach, oferując łączność bezprzewodową. Dzięki technologii UD Pen możesz wybierać spośród różnych piór, które pasują do Twojego stylu, zapewniając precyzyjną kontrolę nad tworzonymi dziełami. Wyraź swoją kreatywność w sposób, który wydaje się osobisty i wyjątkowy.

ZOBACZ

Wacom Intuos Pro

Najbardziej zaawansowany tablet piórkowy w ofercie Wacom, wykonany z najwyższej jakości materiałów i zaprojektowany tak, by idealnie współpracował z piórkiem Wacom Pro Pen 2. Ma wbudowaną łączność Bluetooth i nowy, smukły design, dzięki któremu świetnie prezentuje się na biurku.

ZOBACZ

Wacom Intuos Pro Paper Edition

Połączenie najnowszej technologii Wacom ze swobodą rysowania po ulubionym papierze. Szkicuj na kartce piórkiem Finetip Pen, podczas gdy Intuos Pro Paper Edition rejestruje każdy ruch i zapisuje obraz do późniejszej obróbki w wybranym programie graficznym – albo podłącz tablet do komputera i pracuj bezpośrednio w dowolnym oprogramowaniu z piórkiem Wacom Pro Pen 2.

ZOBACZ

Wacom Intuos

Dzięki dołączonemu do tabletu lekkiemu, precyzyjnemu piórku i darmowemu oprogramowaniu* z łatwością zrealizujesz nawet najśmielsze pomysły.

ZOBACZ

One by Wacom

Szkicuj, rysuj i edytuj zdjęcia prosto na ekranie, korzystając z precyzyjnego, bezprzewodowego piórka rejestrującego 2048 poziomów nacisku.

ZOBACZ