Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/alstor/domains/tabletygraficzne.pl/public_html/wp-content/themes/tablety/taxonomy-seria.php on line 15

Kreatywne Cintiq Pro

Wacom Cintiq Pro 13

Cintiq Pro 13 to najbardziej zaawansowany tablet piórkowy w ofercie Wacom, zamknięty w zgrabnej, kompaktowej obudowie. Stworzono go specjalnie z myślą o profesjonalnych artystach i projektantach, którzy nie chcą rezygnować z tradycyjnego sposobu rysowania.

ZOBACZ

Wacom Cintiq Pro 16

Cintiq Pro 16 to nowoczesny, 16-calowy tablet z piórkiem Wacom Pro Pen 2, współpracujący zarówno z komputerami PC, jak i Mac. Powstał z myślą o profesjonalnych grafikach, którzy potrzebują więcej przestrzeni roboczej na rozwijanie swoich pomysłów.

ZOBACZ

Wacom Cintiq Pro 24

Tablet Cintiq Pro 24 ma ekran w rozdzielczości 4K, zapewniający doskonałe odwzorowanie kolorów i brak efektu paralaksy. Dołączone do niego piórko Wacom Pro Pen 2 korzysta z najnowocześniejszej technologii dotykowej, która gwarantuje, że każdy ruch dłonią i każde pociągnięcie zostanie idealne oddane na ekranie.

ZOBACZ

Wacom Cintiq Pro 32

Tablet Cintiq Pro 32 ma ekran 4K o największej przekątnej spośród wszystkich modeli w ofercie Wacom, cechujący się doskonałym odwzorowaniem kolorów i brakiem efektu paralaksy. Dołączone do niego piórko Wacom Pro Pen 2 korzysta z najnowocześniejszej technologii dotykowej, która gwarantuje, że każdy ruch dłonią i każde pociągnięcie zostanie idealne oddane na ekranie.

ZOBACZ