Wacom Cintiq Pro #ComesWith oprogramowaniem Adobe

Bądź prawdziwym profesjonalistą – dzięki Wacom Cintiq Pro* i 2 miesiącom planu Creative Cloud Photography lub Adobe Premiere Rush. Wacom Cintiq Pro* wyznacza standard pracy twórczej dla współczesnych ilustratorów i artystów cyfrowych. Doskonale intuicyjny w dostosowywaniu się do Twojego stylu pracy, wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości jest sparowany z piórem Wacom Pro Pen 2, co zapewnia pełną synchronizację rysika z urządzeniem bez żadnych opóźnień.

Już od 2.149,90 €**

Plan Creative Cloud Photography obejmuje program Adobe Photoshop Lightroom, który umożliwia łatwe edytowanie, porządkowanie, przechowywanie i udostępnianie zdjęć z dowolnego miejsca. W połączeniu z Adobe Photoshop pozwoli Ci zmienić Twoje zdjęcia we wszystko, cokolwiek sobie wyobrazisz.

A może tworzysz treści wideo? Wybierz Adobe Premiere Rush zamiast planu Creative Cloud Photography. Regularnie publikuj doskonałe treści / filmy wideo na swoich kanałach dzięki Premiere Rush – zupełnie nowej aplikacji do tworzenia i udostępniania filmów online. Jest łatwa w obsłudze, działa na wszystkich urządzeniach i całkowicie przemieni Twój sposób tworzenia. To proste. Fotografuj. Edytuj. Dzięki tabletowi Wacom Pro i Adobe stworzysz swoje najlepsze dzieła jak prawdziwy profesjonalista i zasłyniesz w sieci.

W jaki sposób skorzystać:

  1. Kup produkt (tylko w kwalifikujących się krajach)
  2. Podczas konfiguracji i instalacji produktu należy zarejestrować produkt i utworzyć unikalny identyfikator Wacom na stronie www.wacom.com/register
  3. Po zarejestrowaniu się otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.
  4. Po zalogowaniu się na konto Wacom należy wybrać opcję ‚Software Library’ (Biblioteka oprogramowania) i wybrać jeden z dwóch pakietów oprogramowania. Spowoduje to wygenerowanie kodu aktywacyjnego.***
  5. Przejdź na stronę www.adobepartneroffer.com/go, aby wprowadzić swój kod aktywacyjny.
  6. Teraz zaloguj się do istniejącego konta Adobe lub zarejestruj się celem uzyskania nowego identyfikatora Adobe. Po zalogowaniu się kliknij ‚Zrealizuj kod’.
  7. Po podaniu danych płatności i wybraniu opcji ‚Przypomnij mi później’ można pobrać Dodatek.

Adobe Logos

 Regulamin
 Dowiedz się więcej na temat oferty Wacom Intuos Pro

*** Oprogramowanie Adobe będzie można pobierać od początku listopada

* Wacom Cintiq Pro jest dostępny w czterech rozmiarach: 13″, 16″, 24″, 32″
** Ceny u lokalnych sprzedawców mogą być inne.

Copyright © 2019 Wacom. Wszelkie prawa zastrzeżone. Contact | Imprint | Terms of use | Privacy | Cookies
Wszystkie inne znaki handlowe należą do ich właścicieli i są używane za ich zgodą.