Try&Buy

Promocja zakończona.

Dziękujemy za zainteresowanie promocją WACOM Try & Buy!

Jeśli jesteś zainteresowany, wypróbowaniem nowego tabletu Wacom Cintiq 16, a następnie możliwością zakupu go w cenie promocyjnej, zapoznaj się z regulaminem, a następnie wypełnij i wyślij poniższy formularz.

Regulamin promocji

  1. Promocja trwa od 25 stycznia do 28 lutego 2019 r.
  2. Organizatorem promocji jest Alstor Sp.j., dystrybutor produktów Wacom w Polsce.
  3. Promocja polega na przekazaniu tabletu Wacom Cintiq 16 do testów w zamian za udostępnienie informacji na temat testów w mediach społecznościowych.
  4. Uczestnik wyraża chęć udziału w promocji, wypełniając poniższy formularz i dołączając linki do portfolio lub/i profili społecznościowych (Instagram, Facebook, Bēhance, Artstation, YouTube, etc.).
  5. Organizator podejmie decyzję o ewentualnej współpracy, bazując na przesłanym portfolio i możliwościach efektywnej promocji produktów (ilość i jakość prowadzonych kanałów social media).
  6. Po weryfikacji zgłoszeń Organizator skontaktuje się z wybranymi osobami w celu dopełnienia formalności wypożyczenia tabletu na okres dwóch tygodni. Uczestnik promocji będzie mógł zakupić testowane urządzenie w promocyjnej cenie.
  7. Każdy uczestnik promocji może zakupić w cenie promocyjnej tylko jeden tablet Wacom Cintiq 16.

Wszelkie pytania odnośnie warunków promocji należy kierować na adres: [email protected]

Aby wziąć udział w promocji, należy wypełnić poniższy formularz:

    Jeśli chcą Państwo otrzymywać od nas informacje o nowościach, promocjach i organizowanych przez nas i naszych Partnerów imprezach, proszę zaznaczyć poniższą opcję – obiecujemy, że nie będziemy Państwa zarzucać nadmierną ilością wiadomości.