Mobile Studio Pro

Seria Mobile Studio Pro – modele łączące graficzny tablet piórkowy z wyświetlaczem LCD oraz wydajny komputer, który świetnie radzi sobie z wymagającymi aplikacjami. Kompaktowe rozmiary pozwalają na korzystanie z niego wszędzie.

Potężna moc obliczeniowa

Zastanawiasz się nad zakupem mocnego komputera, który zapewni płynnie działanie aplikacji do obróbki zdjęć, otworzy bez czkawki dwa pliki RAW na raz, a przy tym obsłuży zarówno popularne aplikacje biurowe, jak i wymagające programy graficzne, np. do prac w 2D, 3D czy CAD? Może warto rozważyć Mobile Studio Pro? Modele z tej serii dostępne są w kilku konfiguracjach, najmocniejsza ma 16 GB RAM, procesor Intel® Core™ i7, kartę graficzną NVIDIA® Quadro™ oraz dysk o pojemności 512 GB. Całość opiera się na systemie operacyjnym Windows 10.

Precyzja i wygoda

Pióro Wacom Pro Pen 2 jest najbardziej czułym, najdokładniejszym i najbardziej responsywnym piórem, jakie kiedykolwiek zostało stworzone. Dzięki dokładnemu ustawieniu czułości na nacisk, praktycznie zerowemu opóźnieniu i naturalnemu podparciu zapewniającemu odpowiednie nachylenie, piórko jest niezwykle precyzyjne i wygodne w obsłudze. Do jego działania nie jest potrzebna bateria ani ładowanie. Szerokogamutowy ekran o rozdzielczości 4K umożliwiający wyświetlanie aż 96% odcieni z przestrzeni Adobe® RGB (mowa o modelu 16”) sprawia, że zobaczysz każdy detal, piksel lub poligon w idealnym zbliżeniu. Nowo opracowana wytrawiana szklana powierzchnia zapewnia odpowiedni opór, aby oddać uczucie korzystania i prowadzenia pióra na papierze, a jednocześnie jest bardzo trwała.

Kluczowe zalety i funkcje:

• Potężna moc obliczeniowa, lekka obudowa w eleganckiej, smukłej formie.
• Precyzyjne piórko najnowszej generacji – Wacom Pro Pen 2
• Dostępne modele w dwóch wielkościach: 13” i 16”
• Realistyczne kolory i wysoka rozdzielczość 4K (tylko w modelach 16”).
• Podstawka Wacom Stand z czterema poziomami regulacji pozwala na komfortowe korzystanie podczas pracy i daje się złożyć na czas podróży.
• Przyciski ExpressKey™ i okrągłe menu, jak również przyciski na piórku są konfigurowalne (niezależnie dla każdej aplikacji), w połączeniu z ekranem reagującym na gesty wielodotykowe oferują proste skróty klawiaturowe oszczędzające czas i ułatwiające pracę.
• Opcjonalnie możliwe jest dokupienie klawiatury bezprzewodowej Wacom oraz modułu Wacom Link, który umożliwia podłączenie Wacom MobileStudio Pro do innego komputera (Mac lub PC) i korzystania z niego jak ze standardowego wyświetlacza Cintiq.
• Znajdująca się w tylnej części kamera Intel® 3D RealSense™ idealnie nadaje się dla projektantówproduktów, inżynierów CAD oraz profesjonalistów rzeźbiących w 3D.