Bamboo Tip

Bamboo Tip – cienki rysik do szybkich notatek na iPhonie, iPadzie lub urządzeniach z systemem Android.

Nagle pojawia się ulotna myśl, którą warto utrwalić na smartfonie lub tablecie? Dzięki Bamboo Tip to nic prostszego. Wystarczy włączyć rysik i zapisać notatkę

Cienki rysik, który pomoże ocalić doskonałe pomysły

Bamboo Tip zapewnia dokładność pisania podczas sporządzania szybkich notatek, list lub szkiców koncepcyjnych. Dzięki cienkiej końcówce zawsze widzisz miejsce, w którym rysik dotyka ekranu, dlatego możesz skupić się na pomysłach, bez obawy, że utrwalisz je w niezbyt udany sposób.

Zgodność, na której można polegać

Wystarczy włączyć Bamboo Tip i używać go w ulubionych aplikacjach. Rysik nie wymaga parowania. Bamboo Tip doskonale współpracuje z systemem iOS oraz szeroką gamą urządzeń z Androidem. Wystarczy nacisnąć niewielki przycisk, aby zoptymalizować pracę rysika z konkretnym urządzeniem.

Długotrwała funkcjonalność

Bamboo Tip stworzono z myślą o wygodzie użytkowania i trwałości. Rysik pozwala na 20 godzin ciągłej pracy. Następnie można go szybko naładować przez USB. A gdy przyjdzie czas, zużytą cienką końcówkę można łatwo wymienić.

Przechowuj, udoskonalaj i udostępniaj swoje pomysły

Aplikacja Bamboo Paper umożliwia łatwe notowanie i wygodne szkicowanie. Usługa Inkspace pozwala z łatwością przenosić pomysły do chmury, a następnie obserwować, jak stopniowo ożywają po podłączeniu się do mnóstwa aplikacji zwiększających wydajność i usprawniających pracę.

Właściwości piórka

  • Błyskawiczne notatki i szkicowanie pomysłów dzięki cienkiej końcówce;
  • Nie ma konieczności parowania z aplikacją;
  • Zgodność z systemem iOS i wieloma urządzeniami z systemem Android;
  • Do 20 godzin ciągłej pracy, ładowanie przez USB;
  • Wymienne końcówki.