Bamboo Fineline

Odręczne notatki na tabletach i telefonach Apple

Bamboo Fineline to inteligentne piórko o wyjątkowej wrażliwości na nacisk, umożliwiające odręczne pisanie na urządzeniach iOS z ekranem dotykowym. Idealnie nadaje się do robienia cyfrowych notatek i zapisków. Współpracuje nawet ze starszymi generacjami iPadów obsługującymi technologię Bluetooth®, a także z modelami iPhone’a od wersji 6 wzwyż.

Komfortowe, konfigurowalne, kompatybilne

Przyjemny w dotyku, ergonomiczny korpus o trójkątnym przekroju sprawia, że Bamboo Fineline doskonale leży w dłoni. Obrotowy mechanizm pozwala schować końcówkę, aby nie uszkodzić jej, gdy nie jest używana, a znajdujący się z boku piórka przycisk daje szybki dostęp do wybranej funkcji. Ładowany przez USB akumulator i tryb uśpienia zapewniają wiele godzin pracy. Piórko Bamboo Fineline jest całkowicie zintegrowane z popularnymi aplikacjami do robienia notatek, m.in. Goodnotes, Noteshelf i Bamboo Paper.

Przechowalnia pomysłów

Dzięki darmowej aplikacji Bamboo Paper możesz swobodnie pisać, notować i szkicować. Na platformie Wacom Marketplace znajdziesz też wiele przydatnych aplikacji i narzędzi, z których może korzystać piórko Bamboo Fineline, takich jak Inkspace – usługa, która pozwala przechowywać, edytować i udostępniać notatki.

Właściwości piórka

  • Duża wrażliwość na nacisk i ergonomiczny design o trójkątnym przekroju;
  • Inteligentne funkcje współpracujące z aplikacjami do robienia notatek;
  • Programowalny przycisk ułatwiający dostęp do wybranej funkcji;
  • Wysuwana końcówka.