Lekcje kreatywności

Zachęć uczniów, by korzystali z technologii Wacom do rozwijania swojej kreatywności, umiejętności krytycznego myślenia i zdolności rozwiązywania problemów, które przydadzą im się w dorosłym życiu.

Budzenie potencjału

Jak zainspirować uczniów, by poszerzali swoje horyzonty, jednocześnie przygotowując ich na karierę w branży artystycznej? Pozwól im ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności z pomocą narzędzi, których używają największa studia i agencje kreatywne na świecie.

„Każdy, kto chce profesjonalnie zajmować się grafiką cyfrową, musi mieć odpowiednią wiedzę techniczną. Studenci powinni poznać technologię w praktyce, by wiedzieć nie tylko jak ją stosować, ale też jak wynieść ją na nowy poziom.”

– Anthony Fisher, kierownik wydziału sztuki komiksowej, Savannah College of Art and Design

Solidne podstawy

Bez względu na to, czy wprowadzasz uczniów szkoły podstawowej w świat artystycznej twórczości, czy wspierasz licealistów marzących o karierze projektantów mody, dając im produkty Wacom wzbogacisz ich naukę o nowe doświadczenia.

Cyfrowe rozwiązania Wacom zachęcą uczniów do rozwijania pasji takich jak pisanie, rysowanie i malowanie. Smartpady i tablety piórkowe Wacom ułatwiają eksperymentowanie oraz współpracę, jak również uczą krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

Pełne zaangażowanie

Łącz różne style nauczania, aby zachęcić uczniów do interakcji i pomóc im w zrozumieniu materiału. Produkty Wacom pozwalają wizualnie wyjaśniać omawiane koncepcje, umożliwiają współpracę i ułatwiają edukację na odległość.

Dopasuj nauczanie do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, spontanicznie robiąc notatki i dopiski na ekranie – albo stwórz interaktywne materiały, które każdy uczeń może przeglądać we własnym tempie.

Poznaj rozwiązania Wacom dla edukacji