Artykuły

Rozwiązania Wacom do edycji zdjęć

Stare chińskie przysłowie mówi, że jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Dzięki tabletowi Intuos Twoje zdjęcia mogą być warte jeszcze więcej.

Zachować wspomnienia

W dzisiejszych czasach wszystko robi się w biegu – także zdjęcia. Uwieczniamy ulotne chwile z wakacji, spacerów po mieście czy spotkań ze znajomymi, jak również codzienne drobiazgi, które nas urzekły. A wszystkie te fotki siedzą potem nieużywane i nieoglądane w pamięci telefonu albo na twardym dysku. Dzięki piórkowemu tabletowi Intuos przekształcisz je w piękne fotoksiążki, fotoalbumy, pocztówki i kolaże.

 

Zdjęcia dopracowane do perfekcji

Połączenie oprogramowania i tabletu piórkowego daje pełną swobodę retuszowania. Kadruj, poprawiaj, wyostrzaj i ozdabiaj swoje zdjęcia, by zachwyciły rodzinę i znajomych. Utrwalone w ten sposób wspomnienia zostaną z Tobą na zawsze.

 

Twoja pierwsza fotoksiążka

Nie musisz być komputerowym ekspertem, by edytować zdjęcia i tworzyć piękne projekty; tablet Intuos jest wyjątkowo prosty w konfiguracji i obsłudze. Pracując w różnych programach graficznych, takich jak Adobe® Photoshop® Elements, z łatwością odmienisz swoje zdjęcia według własnych upodobań.

 

Niekończące się możliwości

Kadrowanie, rozjaśnianie, uwydatnianie kolorów, usuwanie drobnych niedoskonałości skóry, zmiana tła, dodawanie efektów specjalnych, ozdabianie zdjęć napisami lub elementami graficznymi… ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. Stwórz unikalną fotoksiążkę, dodając zdjęcia, tekst i grafikę za pomocą piórka Intuos. Internetowe sklepy z fotoksiążkami oferują modele w różnych rozmiarach, kształtach i stylach, od kieszonkowych książeczek po wielkie, oprawione w skórę albumy. Dzięki tabletowi Intuos każda fotoksiążka będzie wyglądała wspaniale.

 

Co jeszcze?

Z dnia na dzień przybywa nowych możliwości. Możesz tworzyć pocztówki z wakacji, kalendarze, plakaty i magnesy na lodówkę, ale także ozdoby, koce, koszulki z nadrukami, biżuterię, obudowy na telefon, materiałowe torby i o wiele więcej. Jak wyglądałoby Twoje zdjęcie nadrukowane na akrylu, metalu, szkle lub płótnie? Przekonaj się i znajdź medium, które najbardziej Ci odpowiada.

Nie ogranicza Cię jednak oferta sklepów internetowych. Korzystając z tabletu i piórka Intuos, możesz napisać specjalną wiadomość na ślubnym zdjęciu, stworzyć pasek zdjęć rodem z fotobudki lub zaprojektować ozdobiony zdjęciem bilecik do prezentów. Czułe na nacisk piórko sprawia, że tworzenie jest prostsze, niż myślisz.

 

Polecane produkty Wacom

 

Wacom MobileStudio Pro 16

Komputer piórkowy z ekranem w rozdzielczości UHD, przeznaczony dla profesjonalistów z branży kreatywnej.

Wacom MobileStudio Pro 13

Kompaktowy komputer piórkowy z ekranem w rozdzielczości WQHD i obsługą dotykową.

Wacom Cintiq Pro 16

Tablet piórkowy z ekranem w rozdzielczości UHD i funkcją obsługi wielodotykowej.

Wacom Cintiq Pro 13

Tablet piórkowy z ekranem w rozdzielczości full HD i funkcją obsługi wielodotykowej.

Wacom Intuos Pro Paper

Profesjonalny tablet piórkowy z funkcją konwertowania odręcznych notatek do postaci cyfrowej, dostępny w rozmiarze M i L.

Wacom Intuos Pro

Profesjonalny tablet piórkowy z funkcją obsługi wielodotykowej, dostępny w rozmiarze M i L.

Wacom Intuos

Prosty w obsłudze tablet piórkowy z czułym na nacisk piórkiem.